Boka ett lönsamt möte

Välkommen att kontakta någon av oss.

Du kan även kontakta vår växel på:
Tel: 0771 48 80 00
Mejl: info@dalakraft.se

Kontakt Företag

Roger Kallur

Försäljningschef Företag
0248 48 80 72
roger.kallur@dalakraft.se

Hillevi Blomkvist

Key Account Manager
0248 48 80 71
hillevi.blomkvist@dalakraft.se

Helena Gudmundsson

Key Account Manager
0280 48 80 37
helena.gudmundsson@dalakraft.se

Jonathan Ryberg

Företagsförsäljning
0248 48 80 70
jonathan.ryberg@dalakraft.se

Liselotte Fridh

Företagsförsäljning
0280 48 80 28
liselotte.fridh@dalakraft.se

Anna Bodare

Key account manager
023 48 80 39
anna.bodare@dalakraft.se

Kontakt Producenter

Lillemor Arvidsson

Key Account Manager
023 48 80 61
lillemor.arvidsson@dalakraft.se

Helena Gudmundsson

Key Account Manager
0280 48 80 37
helena.gudmundsson@dalakraft.se

Stängt

Ring oss

0771 48 80 00

Vi har öppet

Idag 10:00 - 14:00
Imorgon 8:00 - 21:00

Bli uppringd

Ange ditt telefonnummer så ringer vi upp dig så snart vi kan.